خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / از حرکت جدید کی‌روش تا پیراهن عجیب بلژیک
از حرکت جدید کی‌روش تا پیراهن عجیب بلژیک

از حرکت جدید کی‌روش تا پیراهن عجیب بلژیک

هر روزی که به جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روسیه نزدیک می شویم، خبرهای مربوط به این مسابقات برای ما جذاب تر می شود. بطور مثال تاکنون از پیراهن بیشتر تیم هایی که بطور قطعی به جام جهانی پیش رو صعود کرده اند، رونمایی شده است که از آن بین پیراهن بلژیک حسابی عجیب بنظر می رسد! از طرف دیگر نیز کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان را که قبلا با دستیندهایی به رنگ پرچم کشورمان دیده بودیم، این بار کار جالب تری را انجام داده است که در ادامه درباره این دو خبر بیشتر خواهیم خواند؛ از حرکت جدید کی‌روش تا پیراهن عجیب بلژیک در وب سایت بزرگ اطلاعات جامع گردشگری روسیه در خدمت شما خواهیم بود.

از حرکت جدید کی‌روش تا پیراهن عجیب بلژیک

مردم بلژیک: ما این پیراهن را نمی خواهیم!

طرح پیراهن تیم خلقی مردم گرایی فوتبال بلژیک درخصوص جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که توسط کمپانی آدیداس طراحی شده، لو رفت.

این پیراهن که طرحی بسیار ساده دارد و نسبت به پیراهن‌های فعلی این تیم از جذابیت کمتری برخوردار است، در فضای مجازی با واکنش منفی کاربران مواجه شده و طرفداران بلژیک به آن انتقاد‌هایی داشته‌اند. بعید نیست با توجه به موج انتقادا‌ها و اعتراضات به این طرح، آدیداس تا پیش از شروع رقابت‌های جام جهانی از طرح جدیدی بابت تیم خلقی مردم گرایی بلژیک رونمایی کند.

از حرکت جدید کی‌روش تا پیراهن عجیب بلژیک

کی روش از ساعت جدیدش رونمایی کرد

سرمربی تیم انسانیت مردم زادگی انسانی مروت توده ای ایران با جدیتی دو چندان در آستانه دیدارهای دوستانه تیم مردمی با پاناما و ونزوئلا به ایران بازگشته تا سبیل آماده سازی تیم مردمی را فقره سبب آستان در جام دنیوی كلی طی کند.

کی نوا فحوا در صورت نفس تمامی بازیکنانی که شانس بابت عتبه در جام عالمگیر دنیایی دارند را دعوت کرد تا از همین حالا غربال حكه خویشتن فقره سبب انتخاب بازیکنان نهایی تیم خلقی مردم گرایی را از میان بازیکنان لیگ برتری اول کند. مداقه اتفاقات تیم آدمیت و رفتارهای کی نوا فحوا نشان می دهد که سرمربی تیم یعنی کی‌روش خلقی مردم گرایی از همین حالا ساعت خویش را به وقت روسیه تنظیم کرده تا شاید بتواند طلسم حذف ایران در مرحله گروهی را همانگونه که طلسم صعودهای متوالی ایران به جام جهانی را شکست، بشکند.

تیم خلقی مردم گرایی با مشیت کی مفاد اسلوب و هماهنگی های انجام شده دو بازی دوستانه برابر پاناما و ونزوئلا برگزار می کند اما مطمئنا برنامه های کی نوا فحوا باری حضرت ایران در جام دنیوی كلی در آینده با جدیت بیشتری پیگیری می شود

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر

  در مقالاتی که در بخش اخبار فوتبال جام جهانی روسیه برای شما آماده کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *