خانه / جاهای دیدنی روسیه / ّبهترین جاذبه های گردشگری مسکو

ّبهترین جاذبه های گردشگری مسکو

مسکوی زیبا را بیشتر ما با جاذبه های فرهنگی و تاریخی، گذرگاه های سنگفرش شده و كافه های دلچسبش می شناسیم. اما یکی از چیزهایی که اكثر گردشگران آن را نادیده می گیرند، ملاحت و دافعه های ذاتی مسکو است که علاوه هم دوست داشتنی هستند. شما اگر از كون غریبه ها هستید، دوست دارید در پارک های زیبا قدم بزنید و دلتان می خواهد کمی از شهرهای مدرن جدا شوید، با الی گشت همنشین شوید تا جاذبه های فطری مسکو را شناخته و در سفر به این شهر، از آن ها ویزیت كنترل کنید. در ادامه در مقاله ی جاهای دیدنی روسیه در مورد بهترین جاذبه های گردشگری مسکو بیشتر می گوییم.

 

معروف ترین پارک های مسکو

گذراندن یک روز در پارک کولومنسکویه، یکی از محال سابق پادشاهی مسکو، روش بی نظیری برای آزمون همزمان فرهنگ، معماری، خلقت و حیات وحش است. این پارک در یک روستای قدیم قرار نژند که هر گوشه و کنار آن قدیمی نهانی دارد. در این پارک می توانید از ابداع چشمگیری دیدن کنید. دره گلوسو (Golosov Ravine) شامل چند سنگ نامور و مقدس است که حتما باید در این پارک از آن دیدن کنید. درختان سیب و بلوط و چشم اندازهای حیرت انگیزی که توسط جو های Dyakovskaya، Kolomenskoye و Zhuzha آفریننده شده، همگی شما را غرق خود می کنند. در دامن کولومنسکویه، رود زیبای موسکوا جریان دارد. بوم ای خیره کننده دیگر هم شاهکار اصلی انسانی این جاذبه، کلیسای عروج مسکو است.

پارک سوکولنیکی

این پارک در منطقه ای با همان نام قرار ملول و نام و شهرت خود را از تزار الکسیس یکم روسیه متاثر است. امروزه، پارک سوکولنیکی زیادترین شادخواری گذران ذاتی حیات وحش قرن ۱۸ میلادی را حفظ می کند و شامل بخش های زیادی به ویژه برای هدف ها تفریحی است. حوالی پوشش باطنی (سدر، بلوط، مارچوبه، لیمو، افرا، گردو و علاوه براین ده ها گونه پرنده، سنجاب، خرگوش و نهنگ راسو)، کاخ ورزشی سوکولنیکی، رستوران ها و کافه هایی هستند که می توانید پس از چندین ساعت پیاده روی در پارک، از آن ها بهره ببرید.

باغ نسکوچنی

نسکوچنی در نیمه اول قرن نوزدهم مخلوق شده و كهنه و جدید ترین پارک (بخشی از پارک گورکی) در مسکو است. این جذابیت به این خاطر مختص به فرد است که آداب شناسی بومی روسی (با مرتبط بودن نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما سبز، خانه سابق Count Orlov و پل های قوسی قدیمی) را با ساختارهای طبیعی و گونه های نادر طیور و جانواران ترکیب کرده است. گلخانه ای با گیاهان و میوه های عجیب و غریب نیز اینجا وجود دارد. بنابراین، یک روز در باغ نسکوچنی برابر است با لذت بردن از تمام حواس خود و هر آنچه که شما از یک باغ غریزی می خواهید.

پس از مکان های زیاد مختصه داده شده به فرهنگ، وقایع خدای نامه و معنویت، زمان آن است که یکی از جلب های نهادین مسکو به طور کامل به گردش و آرامش بخشی بازدید کنندگان مختصه داده شود. پارک مرکزی فرهنگی و خلق آسایش گورکی، ناحیه ای فطری است که در سال ۱۹۲۸ وا كردن شد و یک ملاحت و دافعه نهادین مناسب برای هر زمان از سال است. فضاهای مختلفی از این پارک، به جد های ورزشی (اسکی روی یخ، هاکی، ایروبیک و غیره) خاص داده شده، یک سینمای فضای باز در اینجا وجود دارد و فضاهای آفریدن شده دیگری برای بازماندگان ها و مخصوصا کودکان تهیه شده است تا یکی از بلوز بی آستین امتحان های خود در سفر به روسیه را پارک گورکی به شما نمایش دهد.

اولین پارک ملی روسیه، لوسینی اوستروف است که یکی از كامل بلوز ركابی گیرایی كشش های غریزی مسکو نیز محسوب می شود. این پارک دارای ۳ بخش است: یکی که ابتدا برای عموم باز است و در آن غزارت از روش ها و اثاثیه تفریحی را پیدا می کنید؛ یکی که برای یادگیری و تعطیلات بنا شده و دارای سنت خاصی برای بازدید است و بزرگترین آن ها، احتراس شده است و برای عموم قابل بازدید نیست. تور از پارک به شما امکان می دهد که خصال های انحصاری باب به فرد زیستگاه طبیعی روسیه، از جمله چمن زار ها، جنگل های مخروطی و پهن برگ و بیش از ۲۰۰ گونه جانوری بهیمی و انسانی شهوانی را نگاه کنید.

پارک ملی لوسینی اوستروف

تپه پوکلونایا واقع در حومه غربی مسکو است و تكثر آن را به نشانی بهترین گیرایی كشش نهادین می دانند که منعکس کننده شاهنامه باشکوه و جذاب روسیه است. تپه پوکلونایا شامل پارک فوز (موزه در فضای باز مختصه داده شده به دو جنگ میهنی ۱۸۱۲ (با فرانسه) و جنگ کبیر میهنی ۱۹۴۱ – ۱۹۴۵ (با آلمان نازی) می باشد. این فضاها آلبوم ای فراخ از بناهای تاریخی، ستون ها و مجسمه های پر زرق و برق هستند که کاملا در محیط جبلی یکپارچه شده و به شما این امکان را می دهد که همزمان با لذت بردن از فضا به تعلیمات بپردازید.

تپه پوکلونایا

اسپارو هیلز که قبلا به نشانی لنین هیلز مشخص و ناپیدا می شد، در سمت راست رود موسکوا واقع شده است. این تپه که یکی از تپانچه ترین ملاحت و دافعه های مسکو می باشد، جای خوبی برای دیدن کل شهر و نقاطی نظیر حالات زیر است:


تپه اسپارو

دو مورد از جذبه هایی که در ایدون وجود دارند، دانشگاه و کلیسای ترینیتی هستند. تپه اسپارو (به معنی گنجشک) جای زیاد خوبی برای دوری از فضای شلوغ و پر جنب و جوش شهر است تا بتوانید برای چند ساعتی هم که شده با خود خلوت کرده و در بلندی به پیشامدها خوب فکر کنید. این مورد از جاذبه های جبلی مسکو را هر زمان که ببینید، چه صبح، چه ظهر و چه شب، اضافه عالی خواهد بود چشم اندازی ناآشنا دگرگون را به شما عرضه خواهد داد. یکی از ملاحت های آن، گردشگران معروفی است که اول آن ها را ایدون می بینید: دوچرخه موكب مسکو. ایدون نقطه مورد آرزومندی آن ها برای جمع شدن و صحبت کردن است و به نظر می رسد که همه دوچرخه گروه سواران شهر ایدون هستند. اگر شما مسئلت تجربه های این چنینی هستید، حدودا ساعت ۹ شب خود را به اسپارو هیلز برسانید.

 

مطلب پیشنهادی

زیبایی آتش فشان در کنار یخ

آتش فشان ها همیشه علاوه بر جذابیت هایی که برای عموم داشته اند، در تعطیلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *