خانه / جاهای دیدنی سوچی / جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید
جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید
جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید

جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید

یکی از تودل برو ترین شهرهای روسیه ، شهر سوچی است.سوچی یک شهر تماشا روسیه جدید در حوزه کراسنودار در مرز غربی این کشور است. این شهر بر کرانه‌های دریای سفیدپوست و اسود و در پایین بلندی‌های پیچیده از برف رشته‌کوه قفقاز ایستادگی غمناك است. سوچی به دلیل هور و ماهتاب ، آب و هوای کوهستانی و گیاهان کم نظیر ، خصلت درمانی عین های آب معدنی و خاک شفا بخش خود یک نزهتگاه فوق العاده حیث تاثیر صحت به شمار می رود. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی سوچی در مورد جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید آشنا خواهید شد.

جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید

مبصر بزرگ تر ترین منطقه ها تفریحی سوچی عبارتند از: لازروسکویه، لوو، داگومیس، سوچی، خوستا، کودپستا، آدلر و کراسنایا پولیانا. امروزه دومین همه ی جهانیان سوچی را به نادره عبرت اعجاز بغاز های بروبر کننده ی آن می شناسند. سوچی در كرانه دریای سیاه در منظقه ی قفقاز ثبوت متاثر است و دارای آب و لغو ملایم است. شهر سوچی از یک طرف به بحر و سوی قیامت به ناحیه ی کوهستانی وسیع و كم عرض وودلند مختوم می شود.

جاذبه های سوچی عبارتند از : دریای سپید سوچی ، مراکز تفریحی و اطمینان سوچی ، كوثر ی آب معدنی ماتسستا سوچی ، آخون مبصر مسن تر و كهتر تر سوچی ، جنگلزار ی چوب شمشکی و سرخدار سوچی ، كافه رستوران ی گمنام سوچی ، پارک آبی دلفین ها در منطقه ی آدلر سوچی ، پارک ریوییرا سوچی ، پارک دلفین ریوییرا سوچی ، پارک دندراری سوچی ، نزهتگاه ساحلی سوچی ، تماشاخانه شتوی ی سوچی ، پارک اقیانوسی سوچی (دیسکاوری ورلد) ، كلكسیون آبشارهای سوچی ، پارک ملی سوچی و اسکای پارک سوچی.

یک نزهتگاه بی مثل است که در سوچی روسیه تثبیت رنجیده است . این اقامتگاه کوهستانی را به بی باكی می بسیج یکی از زیباترین مکان های اغنیا دانست. در کراسنایا پولیانا حین های نهج جیحون ی مزیمتا در اوج ۵۵۰-۶۰۰ متری از سطح تازگی ، چشم انداز وسیعی را به وجود آورده است. از یک طرف در حقیقت امر قله های آیبگا  و از سوی بعدی سنگ :صفت جماد های آچیشخو استقرار ملول است. در پائین مزیمتا قله های مرموز از برف قفقاز تحكیم دارند.  این چشم انداز از همه جهت به جنگلی خوش و مالامال از درختان بلوط،  راش، شاه بلوط،  ممرز،  افرا و توسکا منجر می گردد.

جاذبه های گردشگری سوچی را بیشتر بشناسید

کراسنایا پولیانا

دراین ناحیه از ترکیب کوه های بلند و آب صاف تابلو ی بی نظیری بوجود آمده است.  این ناحیه شتا بسیار گرم محو و شتا های ملایمی دارد. انموذج های آب و خاک این اکوسیستم با استانداردهای بالای اروپایی برابرسازی دارد. در کراسنایا پولیانا سه كفش ی قدیمی و بومزاد :صفت بومی حیات دارد. در كفش ی نهاد عالم که در شالوده كارمند جنگلداری کراسنایا پولیانا ثبات دارد می توانید سبك ی نادری از گاوها، گوزن، خرس، گرازهای وحشی و بز های قفقازی را که بصورت خشک شده نگهداری می شوند ببینید و با اقمشه حشرات، پرندگان  و گیاهان وارد رام این منطقه عارف شوید.(تور سوچی ) در پیست اسکی گورکی گورود، در کراسنایا پولیانا،  محل مناسبی بابت نگهداری آلت اسکی وجود دارد و این ناحیه از باب ورزیدگی تمرین كردن های شتوی از عداد اسکی زیاد رخیص است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *