خانه / اطلاعات سفر به روسیه / هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید
هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید

هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید

فرودگاه بین المللی کازان برعکس جو و شرایط جسم در روسیه که تشکیلات و بساط نوع به نوع و همگون را در حال حاضر برای جام دنیوی كلی مزین کرده است، از سالیان سال پیش وجود داشته است. باید این نکته را قبل از هر چیزی بگوییم که قبل از ساخت جمعیت فعلی، یک فرودگاه دیگر در شهر کازان وجود داشته و در حال کار بوده است.

به هر حال پیدایش و ساخت گروه بین المللی کازان فعلی در تاریخچه ۲ ماه سپتامبر سال ۱۹۷۹میلادی به تكمیل اختتام رسید. البته تا چندین سال جوخه کازان قدیم در حال کار بود تا این که عاقبت در سال ۱۹۸۴ باند کازان قدیم که اتفاقا به صورت کامل در داخل شهر کازان قرار داشت، به صورت کامل بسته شد. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به روسیه در مورد هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید بیشتر می گوییم.

هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید

فرودگاه جدید کازان در مطلع به صورت یک حزب محلی و درونی و بیرونی و همچنین مکانی برای جا به جایی مسافران در داخل خاک روسیه مورد استفاده قرار می گرفت اما با ارتقای سطح تجهیزات، اضافه زمینه های کاری و ایضاً دوباره سازی و تصحیف درست كردن فرودگاه، در سال ۱۹۸۶ توانست رده ی بین ‌المللی را گرفتن نماید که این مورد خود نقطه ی عطف و جهشی قابل قبول برای کشور روسیه و صنعت هواییش که آن روزها در دست سران شوروی بود به حساب می آید.

ترمینال های فرودگاه بین المللی کازان

با توجه به این که این هیات خطسیر در تاتارستان قرار محزون است، در حال حاضر این جمعیت را به آدرس بزرگ ترین حزب ناحیه ی تاتارستان نیز می شناسند. حزب بین المللی کازان با متوسط جا به ‌جایی بیش از ۲ هزارهزار دهلیز در طول سال، در حال حاضر در رتبه ی ۱۵ گذرگاه های پر رفت و آمد روسیه قرار ملول است.

قطب اصلی خطوط آسمانی و شرکت های هواپیمایی در این گروه کار می کنند، شرکت هواپیمایی UVT Aeroمی باشد. جماعت بین‌المللی کازان را گروه قازان نیز می گویند. این جوخه را به آدرس یک باند عمومی مسافربری در این شهر می شناسند که دارای یک باند فرود بتن نیز می باشد. اگر بخواهیم از مشخصات فنی این باند برایتان بگوییم، طول این باند ۳۷۲۴ متر می باشد.

این مطار نوار بین المللی در وهن آسیب ای که حدودا ۲۵ کیلومتر از جنوب شرق کازان فاصله دارد، واقع شده است. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید که مطار نوار بین المللی کازان را به نشانی بزرگ ترین باند در تاتارستان روسیه می شناسند.

خدمات فرودگاهی این جمعیت شامل همگی ۴ میلیون نفر مردم و اهل کازان و شهرها و بخش های حومه و اطراف آن می شود. با این که در حال حاضر بلندپروازی مستقیمی بین دو مقصد تهران و کازان روسیه صورت نمی‌ گیرد و کلیه ی پروازها بین این دو کشور به مسکو و سنت پترزبورگ صورت می پذیرد، اما با این حال فاصله ی سماوی این شهر تا تهران، حدودا ۲۲۳۰ کیلومتر روبه رو ۷ ساعت زمان است.

هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید

ترمینال های فرودگاه بین المللی کازان

فرودگاه بین المللی کازان در مجموع دارای ۳ ترمینال است که اتفاقا هر ۳ این ترمینال ها به یکدیگر به نوعی متصل هستند. اگر بخواهیم به تفکیک کار هر کدام از این ترمینال ها را برای شما بگوییم، اكثر پروازهای اندرونی این گذرگاه از طریق ترمینال شماره ی ۲ صورت می پذیرد.در دو ترمینال دیگر نیز پروازهای درونی و بیرونی و بین المللی و هم تشرفات ویژه و عام برا مهمانان ویژه ای که به این گذرگاه می آیند نیزمورد استعمال قرار می گیرد.

امکانات فرودگاه بین المللی کازان

از امکانات دسته بین المللی کازان نیز می ‌توان به در دسترس بودن اینترنت پر سرعت وای ‌فای مفتی و غیررایگان برای همگی مسافران و مراجعان این فرودگاه، وسیله اندام های خود پرداز، سالن غذاخوری، اتاق ویژه و عام تلویزیون، اتاق نگهبان مربوط به سفر مسافر و مادر، صرافی و تحول ارز، حجره های مختلف، کافه و كافه های مختلف، مرکز فوریت‌ های پزشکی شبانگاه روزی، دفتر پست و ایضاً حمام برای مسافران رمز کرد.

راه های دسترسی

راه های مختلفی برای مسافران این هیات خطسیر در جهت التصاق از این جمعیت به مرکز شهر و یا بالعکس وجود ندارد. اگر شما هم برای دیدن بازی های جام دنیوی كلی و بازهم تماشای بازی تیم ملی کشورمان به این شهر قرار است به این گذرگاه سر بزنید، برای دسترسی به حزب از طریق حمل و نقل و ناوگان عمومی، ۳ راه برای شما و یا مسافران این دسته وجود دارد که با مسافر(خودرو و یا قطار اکسپرس ارتكاب می ‌شود.

هر آنچه باید در مورد فرودگاه بین المللی کازان بدانید

علاوه بر این ها اگر راحتی برایتان بسیار مهم استف می ‌توان از تاکسی نیز مصرف کنید. مسلماً حتما به این نکته توجه نمایید که گروه بین المللی کازان هرگز به مسافران مخصوصا مسافران اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه این جمعیت برای استفاده نکردن از تاکسی‌ های شخصی اخطاریه می‌ دهد.

اتوبوس ۱۹۷ که تنها هواپیما) و راننده خلبان ناخدا این قسمت است، از ساعت ۶ صبح تا ۸ شب از پارک کشت و صنعت شهر کازان به سمت ویلیج یونیورساید عبور می نماید. توجه داشته باشید که حرکت اتوبوس‌ها هر ۲۰ نكته لحظه یک بار است. در ایستگاه هی مترو این شهر می توانید افزون راحت ‌تر سوار هواپیما) و راننده خلبان ناخدا شوید.

قطار اکسپرس از توقفگاه راه‌آهن شهر کازان، به صورت دقیق در هر ۳۰ لطیفه یک بار حرکت می‌ کند. با این حال باید حتما به برنامه ی حرکت قطار دقت نماید زیرا ازلی قطار ساعت ۱۲ فلق و شام راه می ‌افتد ولی این موضوع بند وجود دارد که تا قبل از ساعت ۸ صبح، هیچ قطار دیگری برای تردد وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

وقتی برای ابتدایی بار چشمتان به بنیان این جماعت می افتد فکر می کنید با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *