خانه / هتل های روسیه / آشنایی با هتل امبسدر سنت پترزبورگ
آشنایی با هتل امبسدر سنت پترزبورگ
آشنایی با هتل امبسدر سنت پترزبورگ

آشنایی با هتل امبسدر سنت پترزبورگ

شما می توانید از فعالیت ها ۲۴ ساعته بخش پسند كاربرد کنید. این خدمت ها شامل راهنمای گردش جهانگردی و تور و ورود و خروج سریع هستند. شست و شوی روزمره ادا می گیرد. خدمات واکس کفش در این هتل مجانی هستند و اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی برای مهمانان متحلی شده اند. می توانید از پارکینگ خصوصی هتل مصرف کنید. هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری را هم برای مهمانان ممکن خلق که با جلا مبلغی قابل استعمال است. مغازه سوغاتی، آسانسور، گاوصندوق و سلمانی نیز از دیگر مواردی است که می توان به آن تمثیل کرد. در ادامه در مطلب هتل های روسیه در مورد آشنایی با هتل امبسدر سنت پترزبورگ  بیشتر می گوییم.

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

در صورتی که سفر شما به این شهر،  کاری است، خدماتی نیز برای شما آراسته شده است. عضو فکس و کپی هتل برای كاربرد مرتب است و اتاق های کنفرانس و جلسات کاری هم برای شما وجود دارد. كارها خدمت گزاری ها لیموزین و تاکسی شهری نیز در قدرت است. کارکنان هتل به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

 

جکوزی هتل به مصاحب سونای چی در اینجا، زیاد برای در کردن خستگی‌تان مناسبند. اگر در سفر نگران ورزش‌تان هستید، سالن بدنسازی هتل نیز برای مصرف شما تهیه شده است. اگر با کودک خود سفر می کنید، تفریحاتی نیز برای آن ها مجهز شده است. علاوه بر یک حوضچه سرپوشیده، حمام آبگرم و حتی سالن زیب نیز در معرض توان شماست.  ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری در یکی از ۲ رستوران هتل ارائه می شود و مهمانان می توانند قهوه در کافی شاپ را ستاندن کنند. در یکی از کافه های هتل، می توانید از یک مشروب لذت ببرید

 

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

Le Vernissage – این مطعم صبحانه، ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام را تهیه می کند و خدمت ها اتاق نیز ۲۴ ساعته در دسترس است.همگی مجهز به ریا هوا هستند و شما امکان این را دارید که درجه دمای مورد نیاز خود را کنترل کنید. وای فای مجانی در اتاق ها شی است. دیوارهای همه اتاق ها عایق صدا هستند و چوپوق کشیدن در آن ها ممنوع است. سرو حمام، دارای تمام رخت مورد نیاز از جمله شامپو، صابون، حوله و … هستند که سشوار هم برای كاربرد مهمانان مرتب شده است. اوضاع دیگری که می توان به آن ها اشاره کرد عبارتند از: موزه دولتی روسیه:این موزه هم با شما ۲ کیلومتر گزند تفرق دارد که با راكب ۱۱ لمحه ای و با تاکسی ۲۰ لمحه ای می رسید.

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

کلیسای ناجی در خون:مسافت این کلیسا تا هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ۲ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی شمارا ۱۱ نكته لحظه بعد خواهد رساند. كاپیتان ۳۰ دقیقه و پیاده هم تقریبا همین ارزش زمان را نیاز دارید.
میدان کاخ:۱ کیلومتر بعد آن را می توانید ۱۴ نكته لحظه ای توس تاکسی طی کنید. راكب همین ارزش زمان را می خواهد و اگر پیاده بروید ۲۰ دقییقه در راه خواهید بود.موزه هرمیتاژ:هتل شما از این موزه ۳ کیلومتر دورتر است. اگر تاکسی را برتری می دهید، ۸ دقیقه، با اتوبوس، ۱۹ لمحه و پیاده ۲۹ لطیفه تا آن جا راه دارید.کلیسای جامع سنت ایزاک:تا این کلیسا ۲کیلومتر وهن آسیب دارید. تاکسی و اتوبوس شما را با ۵ دقیقه به آن جا می رسانند.

مطلب پیشنهادی

هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ یکی از هتل های زیبای شهر سنت پترزبورگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *