خانه / اطلاعات سفر به روسیه / آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه
آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

وقتی برای ابتدایی بار چشمتان به بنیان این جماعت می افتد فکر می کنید با یک سوپر و یا کافه سرکار دارید اما اینجا یک جمعیت وهمی و تصدیقی است. این گروه در سال ۱۹۴۴ در استان ماگادان درست شده و در آن زمان تنها مسیر ارتباطی سماوی بین الاسکا به سمت سیبری به شمار می رفت به طوری که حتی امروز هم تنها گروه فعال این ناحیه است. با وجود این دسته مردم می توانند به فراغ بال به استان ماگادان بروند و زمین شناسان می توانند از این هیات خطسیر پروازهای چارتر داشته باشند. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به روسیه در مورد آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه بیشتر می گوییم.

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

فرودگاه سولووکی

فرودگاه سولووکی که قبل از جنگ در جزایر یولووتسکی بنا شده در مدت جنگ مورد استفاده نیروی چرند روسیه بود. امروز در صیف و زمستان این جوخه خیلی مورد كاربرد قرار نمی گیرد چون مردم می توانند برای رفتن به این مکان از فرابرهای اشتراكی مصرف کنند اما در فصل سرد شتا دیگر امکان رفت و آمد این کشتی ها وجود ندارد و این گروه به تنها راه دلبستگی با دنیای بیرون دگرسانی می شود. البته در بسیار روزهای شتا هم بساط بد جوی نمی گذارد تا هواپیماها تصعید کنند. مسافران زیادی در روزهای نوع به نوع و همگون هفته از طریق این فرودگاه  خودشان را از آرخانگلسک به سولووکی می رسانند. این گذرگاه در چند قدمی کلیسایی جذاب قرار دارند که خیلی از مسافران از آن هم دیدن می کنند.

گروه اولنیوک

باز هم فرودگاهی کوچک و چوبی دیگر که تصورات قبلی شما نسبت به مطار نوار را عوض می کند، فرودگاهی که در در نزدیکی روستای Yakut واقع شده و پروازهای اضافی به سمت یاکوتسک و شهرهای دیگر به كاربستن می دهد. این دسته در چند کیلومتری روستا قرار دارد و حتی برای رسیدن به آن فقر به هیچ ماشینی نیست به طوری که اهل برای رفتن به آنجا پیاده روی می کنند.

حزب ژی‌جیانسک

در روستاهای کوچک معمولا اثری از گروه نیست اما این روستای غیرمحتمل و کوچک روسیه به عزت تری فرودگاه دار شده است، فرودگاهی که در مسافت ها زمانی شخص پروازهایی به سمت یاتوسک و دیگر محال انجام می دهد. در اینجا حتی امکان هلی کوپتر موتور هم وجود دارد و نفوس زاید برای اتصال به هدف ها خود از هلیکوپترها استعمال می کنند.

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

حزب مزن

این جماعت کوچک و چوبی در آرخانگلسک قرار و در طی هفته پروازهای زاید از آن به شهرهای پیرامون ادا می شود. در این شهر کوچک یک هواپیما) و راننده خلبان ناخدا رفت و آمد می کند که مردم را به این گذرگاه می رساند. این جوخه در ۴ کیلومتری شمال شهر مزن جای دارد و پروازهای کوچک را رهبری می کند.

جوخه واناوارا

روستاهای پیرامون سیبری سردند و دور فروتن مخصوصا وقتی دیواری اصلی این روستاها را از دیگر نقاط جدا می اندازد این دهات ها متباعد و نزدیك تر از هر جای دیگری می شوند. در کنار روستای واناوارا نهر ای نالان پرخروش هست که بین این ولایت و و دیگر روستاها و دیارها گزند تفرق انداخته است پس اگر می خواهید از این هیات خطسیر مصرف کنید باید زمان سفرتان را به فصل زمستان موکول کنید در غیر این صورت به شهرهای نزدیک تر بروید. این گروه در ۲ کیلومتری شمال شرقی واناوارا قرار دارد و باند فرود بتونی آن به خوبی محافظت شده است.

گروه مصیبت ها گورا

این دسته در ساحل رود اندگریکا در یاکوتیه یا همان جمهوری یاقوتستان قرار دارد و در تمام مدت سال به محال بزرگ‌تر چون یاکوتسک و حتی مناطق دورتر تصعید اعمال می دهد. چیزی که در مورد این هیات خطسیر اول از همه نظرها را جلب می کند نما و ظاهر ناآشنا دگرگون ان است که همانندی اضافی با خانه ها و چشم اندازهای نواحی دارد. در اكناف این گروه هتل های اضافی هست که مسافران در مدت اتراق خود در این ناحیه از آن ها كاربرد می کنند.

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

جوخه ایگریم

ایگریم، زارع در ناحیه خانتی مانسی است که در سمت راست ساحل جو سوسوا جای دارد. اما ماجرای ساخت باند در این محل به دهه ۱۹۶۰ برمی گردد، در آن زمان در این محل ساحت های گازی اضافی پیدا شد و برای همین در این محل جمعیت آفریننده شد. این جمعیت یک باند منحصربفرد و خاص دارد که احتمالا نمونه ی آن را در هیچ شهر دیگری از روسیه پیدا نمی کنید. هفته ای دو بار از این دسته به سمت شهرهای تیومن و خانتی مانسی پرواز ارتكاب می شود.

مطلب پیشنهادی

تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

روسیه مملوء از جذب های قدیمی و فرهنگی ست، کشور با میراثی غنی که پتانسیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *