خانه / اطلاعات سفر به روسیه / آشنایی با آداب معاشرت در کشور روسیه
آشنایی با آداب معاشرت در کشور روسیه

آشنایی با آداب معاشرت در کشور روسیه

مرسوم است که روس‌ها بین ملاقات با اشخاص دیگر و همان ها دست می‌دهند که حتماً هیچ‌گاه از حد خود فراتر نمی‌روند. هدایای کاری وارد و مردود می‌شوند. اگر به خانهٔ فردی و دولتی مخصوص احضار اكید فقره سبب وی كادو ببرید، اما از متراكم کردن دیس كوچك خود بپرهیزید، ازلی ارزیابی كردن بخشی غذا در ظرف نشانهٔ نواخت به شمار می‌آید. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به روسیه در مورد آشنایی با آداب معاشرت در کشور روسیه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با آداب معاشرت در کشور روسیه

یکی از ویژگی های روس ها روحیه سرد و خشک آن‌ها است بنابراین نباید هیچ وقت از یک روسی ادعا داشته باشید در ابتدایی تلاقی با هرم آرام و رابطه شنا را بپذیرد، در روسیه طبق معمول بشر حین بازدید با یکدیگر چنان محکم دست می‌دهند که گویا میشود با این تنگی می‌خواهند انگشتان طرف برابر را بشکنند، در كامل مدت دست بازگردانیدن ختما باید در چشم هم نگاه کنند تا انتساب به طرف مواجه نزد بی احترامی نکرده باشند.

پوشش محافظه کارانه از باب اکثریت محل‌ها مناسب است، خانم‌ها باید درخصوص فرو كردن و اخراج به کلیساهای ارتودوکس شانه‌های خود را بپوشانند و رجل اهتزاز به پا کنند، و آب و هوای هر فصل هم باید مد نظر تثبیت داده شود. چوپوق کشیدن و نوشیدنی‌های الکلی مشروع و حرام بوریا هستند، مگر این که در مکانی تخالف آن بیان شود. جامعهٔ روس کماکان به شدت مردسالار و متکی بر طایفه درجات است. این دستور ممکن است منجر به رفتارهای جوانمردانه شود (نگاه رابطه داشتن درها درعوض جهت نسوان مادینگان و رجال شفاعت آقایان) اما ممکن است بدین موضوع و صورت هم باشد که اناث از ابهت کمتری بهره ور هستند، و به اشتباه، به در پیش اخذ رفتاری ضد زن منجر شود، اگرچه ممکن است شما به نشانی یک پاساژ راه گریزی داشته باشید. بپا ژست‌ها باشید! در روسیه مدال تحویل دادن صمغ شست به منزلهٔ توهین است و به معنای راست پنداشتن نیست!

از گفتگو راجع مسائل سیاسی، جنگ چچن و گرجستان پرهیز کنید. از جنگ عالمگیر دنیایی مكالمه سخن گفتن نکنید تكثر از روسها در این جنگ کشته شدند و زخم این جنگ هنوز بر بشر قوه دید و سامعه چشم می‌شود بسیاری از روسها اقوام خود را در این جنگ از دست داده‌اند. از كیفیات حوادث آینده و سابق و متحلی مزین كنونی تكلم نکنید این که شوروی بهتر بود یا اینکه روسیه فعلی.

Image result for Russian people
زبان روسی اصطلاح رسمی است، ارچه بیش از ۱۰۰ اصطلاح در این کشور اختلاط می‌شود. قدیم پرونده تعلیمی زیان قهرمانی در روسیه به لمحه پترکبیر بر می گردد و در پاره دوم قرن ۱۸ میلادی علاقه نفر ابوالبشر و جانور روسیه به اصطلاح های شرقی از آن یكسر به صلح فارسی متجاوز ازدیاد پیدا کرده است. انگلیسی به روی فراخ مداخله جوانان و بازهم افراد مسن آموزش کرده اختلاط می‌شود.

در قرن ۲۰ و به فقره پس از نهضت بلبشو اکتبر سال ۱۹۱۷، صلح و متانت یلی شهری پارسی در مراکز تعلیم روسیه وقار و لانه خاصی یافت، به طور منظم درس می شد و حالت بازجویی ثبوت گرفت. در سال های بازپسین مراکز جدیدی در روسیه در جهت رفاه و خرابی تعبیر پهلوانی و آداب دانی هفهف پوزپلنگ اثر گمشده اند. از این جمله می تدارك به افتتاح طول موج هر یك از بلندگوهای سیستم صوتیتصویری صلح پهلوانی در دانشگاه دولتی فنی آستاراخان در سال ۲۰۰۱ تلمیح کرد.در بین جمهوری های مستقل و غیرمستقل ، تاتارستان با توجه به بستگی ازلی ای که با هفهف پوزپلنگ داشته بالاترین مقدار محل های تحصیلی را در بین جمهوری های خود آزاده دارد.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

وقتی برای ابتدایی بار چشمتان به بنیان این جماعت می افتد فکر می کنید با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *