خانه / هتل های روسیه / هتل ۵ ستاره کرون پلازا
کرون پلازا
کرون پلازا

هتل ۵ ستاره کرون پلازا

اقامت در هتل یکی از لذت بخش ترین کارهایی استکه می توان در زمان سفر انجام داد، در بسیاری از شهرهای مهم جهان هتل های بسیار معروفی وجود دارد، هتل های روسیه در دنیا بی نظیر بوده و خدمات بسیار عالی را در اختیار مسافران و گردشگران خود قرار می دهند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با هتل ۵ ستاره  کرون پلازا آشنا کنیم مرکز تجارت جهانی کراون پلازای مسکو در فاصله ی ۱۰ دقیقه پیاده از ‏ ‏ واقع شده است. در این مكان شما می توانید ‏از ‏ ‏ مجانی و مرکز تناسب پیكره بهره مند شوید. کنترل تهویه ی مطلوب هر اتاق نیز بصورت جداگانه اینترنت است.‏ ناحیه ی تجاری شهر مسکو در فاصله ی یک کیلومتری از کراون پلازا جای گرفته است. دو ایستگاه مترو ‏ ‏ تنها ده دقیقه پیاده با هتل فاصله دارند که ارتباط مستقیمی را با مرکز شهر و کرملین ثابت می سازند.‏اتاق های شكوهمند این هتل به هر آنچه که شما ممکن است برای کار یا صبر نیاز داشته باشید تامین شده اند.

هتل 5 ستاره ی کرون پلازا
در اتاق مهمانان ‏هتل مینی بار، رادیو صفحه تخت، امکانات اتو و گاوصندوق در کنار دستگاه آماده سازی قهوه قرار گرفته اند. حمام ها مجهز ‏به سشوآر و آبگینه ی زینت هستند.‏ غذاخوری های این مرکز تجاری و از آن جمله رستوران ‏ریل فود‏ با آشپزخانه ی اپن خود، غذاهای اروپایی و علاوه براین محلی را ‏سرو می نمایند؛ شما علاوه براین می توانید غذای مخصوص سرآشپز را تجربه کنید.‏

هتل های روسیه
ایستگاه ترن ‏بلاروسکی  ‎‏ که ترن سریع السیری به فرودگاه  ‎‏ دارد، تنها ۱۵ دقیقه با مترو از کراون پلازا ‏فاصله دارد. امکان استعمال از سرویس شاتل نیز در صورت درخواست مسافران امکان پذیر است.‏ ‎‏ انتخابی مناسب به خاطر گردشگرانی است که به تئاتر، آداب و معماری علاقمند هستند.‏هتل کرون پلازا هتلی بزرگ و پنج ستاره است که از نظر مکانی در جای خیلی زیبا و مناسب از جنبه دسترسی به مکانهای گوناگون دیدنی قرارگرفته است .به دو توقفگاه راه آهن با حدود ۲۰ دقیقه پیاده روی میتوان دسترسی پیدا کرد.

هتل های روسیه
تحویل سریع اتاقها و برخورد خوب پرسنل از دیگری مزایای این هتل است .هر روز شوینده ها و كالا مصرفی شارژ میگردد .انواع چایهای کیسه ای و نسکافه نیز هر روز شارژ میگردد .هر روز پاك سازی اتاقها و تعویض ملافه و حوله ها به نحو احسن اعمال میگردد و
دمپایی روفرشی به تعداد نفرات موجودمی باشد.

هتل های روسیه

در وقت استرداد اتاق شارژ آب معدنی انجام شد و راجع به سایر دفعات از آبسردکن موجود در مرتبه ی سوم نیاز به آب مرتفع میشد.صبحانه ی کاملا متنوع و کاملی دارد و با وجود توریستهای مختلف ،سلایق متنوع را جواب گو می باشد. در مورد این هتل باید گفت که مهمترین نکته دوری به ایستگاه های راه آهن می باشد که به میزان نیم ساعت پیاده روری دارد که خسته کننده است. در آخر باید گفت اگرچه تورهای روسیه بسیار محبوب می باشد اما هزینه ان تا حد زیادی گران بوده است، اما این را نیز باید گفت تور روسیه هزینه ارزشی را که صرف می کنید را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *