خانه / جاهای دیدنی روسیه / جاهای دیدنی مسکو / پارک های آبی مسکو را بیشتر بشناسید

پارک های آبی مسکو را بیشتر بشناسید

یکی از ناراحتی انگیزترین و مشتهر ترین  پارک های آبی مسکو، مورئون است، پارکی در بخش جنوب غربی شهر که دسترسی آسودگی دارد. این پارک از دو آلبوم ی پارک آبی و حمام آب گرم تشکیل شده و از تیر سال ۲۰۱۴ تا به حال غوغاطلبی های مهیجی را  برای کودکان و بزرگسالان آماده کرده است. این پارک با پیمایش ۲۵۰۰ متر مربع یکی از بزرگ ترین پارک های آبی روسیه ست و امکانات خوبی برای رده های سنی یكسان دارد. بدون شک این پارک یکی از هیجان انگیزترین پارک های آبی دنیاست و در هر گوشه ای از آن تنوع و خوف در آرزو شماست مثلا در سمتی از پارک چشمتان به آبشاری زیبا می افتد که نگاه ها را به سمت خود خیره می کند. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی مسکو در مورد پارک های آبی مسکو را بیشتر بشناسید صحبت می کنیم.

سرسره آبی: پارک آبی مورئون ۶ سرسره آبی در مرتبه ها و شیب های مختلف دارد که بچه های با قد افضل از ۱۲۰ سانتی متر می توانند از ۴ تا از آن ها مصرف کنند.مجموعه حمام  های آب گرم: این مجموعه ۱۰ حمام جداگانه دارد که هر کدام از آن ها نزاكت حمام های كاملاً دنیا را منعکس می کنند.استخر موج: یکی از ناراحتی انگیز ترین بخش های این پارک تالاب موج است که با آب گرم دریا پر شده و کودکان میل زاید به آن دارند.

در این آلبوم مهمانخانه ها و کافه های زاید هست که بعد از واقعه طلبی در پارک می توانید به آنجا بروید و با غذاهای بحری آبزی و محلی از خودتان خوش آمد پذیره ابرازعلاقه کنید. مورئون یکی از بهترین پارک های آبی مسکو است و هر آنچه که برای یک لهوولعب مربوط به خانواده لزوم دارید را برایتان آماده کرده است. پارک در چند قدمی ایستگاه متروی یاسنوو (Yasenevo) قرار دارد و می توانید در سفر با تور مسکو در آن به عدو کودکان ساعاتی متفاوت را بگذرانید. برای ورود به دو بخش بیگانه غریبه پارک باید بلیط های جداگانه تهیه کنید اما اگر هر دو بلیط را همزمان بگیرید تخفیف های خوبی نصیب تان می شود.

 پارک آبی کارائیب

قبل از رفتن به این پارک نمی دانید که چه پارک تمیز و مدرنی در رجا شماست! این پارک آبی در زیر یک گنبد شیشه ای برپا شده و اگر عاشق خوف هستید باید معاینه بررسی از آن را در لیست پروگرام های خود قرار دهید. پارک امکانات مدرنی اضافی دارد و از فتنه انگیزی در آن به وجد می آیید. این پارک که در کنار ایستگاه متروی پروو (Perovo) قرار دارد از سال ۲۰۱۵ باز كردن شده و امکانات آن هر سال اكثر از قبل می شود. این پارک نه فقط برای گردش و دلهره بلکه برای آب گرم درمانی هم مفت است و قوم های زیادی را به خود جذب می کند. یکی از مهیج ترین بخش های آن سیاه چاله است که شناگران حرفه ای و شجاع به آنجا می روند اما اگر حرفه ای نیستید می توانید به سراغ سقوط آزاد بروید و نوع خاص دیگری از فتنه انگیزی را آزمون کنید. یکی از زیباترین بخش های این پارک گنبد شیشه ای و چوبی بزرگ سالن اصلی است که دلربایی خاصی به پارک داده است. در پارک کافه و بار هست که برای غذا خوردن و آرام می توانید به آنجا بروید.

پارک آبی کوا – کوا

کوا کوا یکی از واهمه انگیز ترین پارک های آبی مسکو است و مخصوصا بچه ها از رفتن به آنجا فوق العاده ناراحتی زده می شوند. این پارک خیلی بزرگ نیست اما یکی از بهترین جاذبه های مسکو برای ماجراطلبی و لذت بردن از تعطیلات است. در استخر این پارک امواج قلزم شبیه سازی شده و صدای امواج درست مانوس یم و بر است به طوری که شما را معشوقه هیجان زده می کند. یکی از دیدنی ترین قسمت های این پارک، آبشاری در کنار غار سنگی ست که با نورپردازی عالی، چشم اندازی جذاب را برای پارک خلق کرده است. در گوشه ای از پارک، محلی جذاب برای کودکان زیر ۸ سال هست که بسیار علاقه مند کننده می باشد.

این مکان به حدی برای کودکان مشغول درگیر دل بسته کننده و جذاب است که دوست ندارند آنجا را ترک کنند. تفحص های قلق انگیز این پارک تمام ندارد! یکی از مهیج ترین قسمت های آن گردبادی به بلندای ۱۳ متر است که حفره ای پر از آب در مرکز آن شکل ملول و در آن پس از چند لمحه چرخیدن به سمتی از آب پرشكن می شوید. این پارک ۷ سرسره گوناگون دارد، اگر در جست و جوی دل واپسی هستید به سراغ سرسره ۱۲ متری بروید تا در کسری از ثانیه، جوشیدن آدرنالین را درك کنید.

مطلب پیشنهادی

میدان سرخ مسکو

میدان سرخ مسکو را در جام جهانی ۲۰۱۸ ببینید…

نام میدان سرخ مسکو را کمتر کسی است که نشنیده باشد. میدان سرخ همانطور که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *