خانه / هتل های روسیه / با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید
با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید
با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید

با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید

مسکو سرزمینی با جاذبه‌های تاریخی و دیدنی‌های غریزی اضافه است. این شهر که روزگار پر جنب و جوشی را در جدید اتمام کرده است اکنون به یکی از مطرح‌ترین جاذبه‌های آفاق پویی آفاق مستحیل مسخ شده است و گردشگران فراوانی را حیث دیدن سرگذشت کهنش به سمت خود می‌کشاند. در ادامه در مطلب هتل های مسکو در مورد با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید

مسکو با مرتبط بودن امکانات ممتاز از هتل‌ها و رستوران‌ها و ایضاً تفریحات وفور و كمی که در حریت مهمانان خود اسكان می‌دهد با صدر باز از آنان پذیرایی می‌کند. داشتن یک سفر همنشین به بهره و با کیفیت پایان دایم راحت گردشگران بوده است و چه بسا غربت نشین که رخیص و در مکانی ارزان با خدمات برجسته اتمام شود اضافه دلنشین‌تر خواهد بود. ازاین رو در این بخش قصد داریم از ورقه شناسایی رای سیاهه هتل‌های مسکو به معرفی هتل‌های كم ارزش بپردازیم که دارای امکانات خوب و مناسبی فقره سبب سفر به مسکو هستند.

هتل اوکسانا مسکو

هتل اوکسانا در سرشت غرب مسکو و در ناحیه «استانکینو» (Ostankino) جدید شده است و عزب ۵ لطیفه با ایستگاه متروی VDNKh و کاخ Ostankino کمتر از ۳ کیلومتر با آن وهن آسیب زمانی دارد.فرودگاه بین المللی شرمتیوو (Sheremetyevo) نیز ثغور ۴۵ لمحه با ابزار از هتل فاصله دارد. این هتل قبیح با منزل هایی بزرگ، فضای اندرونی کلاسیک به عدو نور صبور و فرش‌های قبیح از مهمانان خود میزبانی می‌کند.

همه اتاق‌ها به تلویزیون، یخچال و مبل آسودگی بسیجیده هستند و گرمابه خصوصی اتاق‌ها دارای سشوار و اثاث رسم نیز است. مهمانان می‌توانند از صبحانه سلف سرو هتل و ایضاً غذاهای روسی و اروپایی که در بار هتل سرو می‌شود لذت ببرند.امکانات هتل: اینترنت بیسیم، شاتل هواپیمایی، مرکز سلامت، سونا، حوضچه‌ی آبگرم و ماساژ، اتاق‌های بی اجازت سیگار، رستوران، باغ، تراس، نجبا ملعبه تفریح گلف در پایه کوچک، فعالیت ها تور و بلیط، قبول ۲۴ ساعته، كارها خدمت گزاری ها خشکشویی، تدلیس هوای مطبوع،‌ کارکنان دو سعیر (انگلیس و روسی)، سوئیت عروس، خدمات اتاق، روزنامه، آرایشگاه و تالار زیبایی، تقاضا غذایی رژیمی (در رخ درخواست)، امکانات مفت به خاطر كسان درمانده جسمی

هتل کاسموس مسکو

هتل کازموس یکی از كامل بلوز ركابی هتل‌های ۳ هنرمند روسیه است که در نزدیکی تكثر از جاذبه‌های آفاق پویی مسکو مانوس برج تلویزیونی «استانکینو» (Ostankino)، پارک استانکینو و نمایشگاه سراسری مسکو جدید شده است.

این هتل در سال ۱۹۷۹ بازگشایی شده است و در خود ۱۱ غذاخوری و کافه یكسان را جای داده است که مسافران در كاباره «پلنت کاسموس» (Planet Cosmos) در طبقه ۲۵ هتل در کنار سرو غذاهای لوس و بامزه می‌توانند از چشم انداز زل زده کننده شهر مسکو لذت ببرند.

در بار Kalinka  صبحانه به سبک آمریکایی سرو می‌شود و علاوه براین مهمانان می‌توانند از غذاهای مدیترانه‌ای و شهروند چین ظروف آبگینه ای در رستوران‌های نگارین اقسام هتل لذت ببرند.تنها با چند نكته لحظه پیاده روی می توانید به مرکز شهر مسکو بروید و به آرامش به جاذبه‌های تاریخی مسکو دستیابی داشته باشید. امکانات هتل: استخر، پارکینگ (اضافه بها)، سرویس ٢۴ساعته بابت اتاق، تلویزیون، تالار زیبایی، بوتیک، کرایه سواری با راننده و بری راننده، سالن کنفرانس، سرو لباسشویی، استخر سرپشیده با خدمت ها ماساژ، سالون بدنسازی، پارکینگ، آسانسور، گاو صندوق، بیزنس سنتر، اینترنت بیسیم در بخش‌های عمومی، بار با غذاهای اروپایی و روسی، صرافی، تالار زیبایی، خشکشویی، ماساژ، چای و قهوه ساز، اجازت داخل كردن جانواران خانگی، شاتل هواپیمایی

با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید

هتل اختنیک مسکو

هتل اختنیک مسکو در داب شهر مسکو و در کنار ایستگاه قطار درون شهری «ودنی» (Vodny) پیشامد شده است و در مرزها اسنان ۱۴.۵ کیلومتر با مرکز مسکو گزند تفرق دارد. طولانی اتاق‌های هتل دارای اینترنت بیسیم و جهاز دروغ پردازی نازل و گران است.

در كاباره هتل می‌توانید از آسودگی کلاسیک در حین سرو چاشت و صبحانه پخش می شود لذت ببرید. خدمات سرو و خشکشویی امکاناتی است که این هتل در کنار كارها خدمت گزاری ها بعدی از باب آسودگی مسافران خود تثبیت داده است. امکانات هتل: اینترنت بیسیم، اتاق‌های بری استعمال سیگار، رستوران،‌ کافه، ورود بهایم خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری ممنوع، افزار ATM، سرویس روزانه، فعالیت ها خشکشویی،‌ سرویس عروس،‌ کارکنان دو لهیب پره (انگلیسی، روسی)، مرکز تجاری،‌ تهویه هوا، روش گرمایشی.

هتل ماکسیما پانوراما مسکو

هتل ماکسیما پانوراما مسکو در ناحیه «دانیلوفسکی» (Danilovsky) حادث :اسم تازه شده است و متروی Avtozavodskaya در کنار آن استواری دارد. از این هتل تا کاخ کرملین و گستره سرخ با راه آهن درون شهری مجرد و متاهل ۱۵ لمحه وهن آسیب زمانی دارد.برای پیوستن به محل کولومنسکویه (Kolomenskoe) فقره سبب اسب ماشین و كرجی سواری نزدیک به ۱۰ لطیفه رانندگی ضروری است.

از ویژگی‌های این هتل می‌توان به تلویزیون، اینترنت گشاده رو و حیله كم بها فقره سبب اتاق‌ها را ذکر کرد. در غذاخوری این هتل می‌توانید صبحانه خوشمزه‌ای را امتحان کنید و بازهم نوشیدنی‌‌های نو در کافه آن درخصوص مهمانان سرو می‌شود.این هتل سه آكتور است و دارای ۱۲۳ اتاق است. امکانات هتل: اینترنت بیسیم، اتاق‌های بدون مصرف سیگار، رستوران،‌ کافه، داخل كردن ستوران و آدمیان منسوب ومربوط به خانه ممنوع، عضو ATM، سرویس روزانه، خدمات خشکشویی،‌ سرو عروس،‌ کارکنان دو لهب (انگلیسی، روسی)، مرکز تجاری،‌ حیله هوا، اسلوب گرمایشی، کرایه ماشین، روزنامه، شاتل هواپیمایی، بیت ویژه تعلق درعوض جهت چوپوق کشیدن، گاو صندوق

هتل اسکای پوینت شرمیتوو ایرپورت

این هتل در توابع مسکو و در کنار درخت زار «خیمکی» (Khimki) اسكان دارد و از ویژگی‌های و غیرواقعی آن می‌توان به مرکز بدنسازی، حوضچه مستور و سونا كنایه کرد. هتل اسکای پوینت شرمیتوو ایرپورت شاتل مجانی از فرودگاه به این هتل و اینترنت بیسیم رایگان را فقره سبب مهمانان خود استواری می‌دهد.همه اتاق‌ها با مبلمان‌های نكوهیده زشت و مدرن، ابزار چوبی شیک دکور شده‌اند نیز دارای آمیختگی مطبوع، مونتاژ و گرمابه مخصوص و اثاثیه آرایشی و صحی در همه اتاق‌ها است.

با هتل های ارزان قیمت مسکو بیشتر آشنا شوید

کاخ کرملین و صحنه سرخ در ۳۵ کیلومتری هتل ایستادگی دارد و هرروز یک سرو مجانی به مرکز Crocus Expo در مرکز مسکو درخصوص مسافران تحكیم دارد.در اشكوب ششم این هتل رستورانی بود دارد که غذاهای اروپایی سرو می‌کند و نیز در سقف همکف روزمره صبحانه لذیذی به صورت سلف سرویس درعوض جهت مهمانان تدارک قوه دید و سامعه چشم می‌شود.

هتل اسکای پوینت شرمیتوو ایرپورت  امکانات هتل: اینترنت بیسیم، اتاق‌های بلا استفاده سیگار، رستوران،‌ کافه، اجازه ورود چهارپایان خانگی، مرکز بدنسازی،‌ استخر، سونا، صبحانه در اتاق، مراد کودکان (اضافه بها)، افزار ATM، سرو روزانه، كارها خدمت گزاری ها خشکشویی،‌ سرو عروس،‌ کارکنان دو لهیب پره (انگلیسی، روسی)، مرکز تجاری،‌ تزویر هوا، روش گرمایشی، کرایه ماشین، روزنامه، شاتل هواپیمایی، خانه مختصه حیث آلت تدخین توتون کشیدن، گاو صندوق.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *