خانه / اطلاعات سفر به روسیه / معرفی شهر کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸
معرفی شهر کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی 2018
معرفی شهر کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی 2018

معرفی شهر کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸

کراسنودار (Краснодар) نام یکی از بهترین شهرهای روسیه به لحاظ زندگی است که شاید نام آن کمتر از مسکو و سن پترزبورگ به گوش ما خورده باشد. کراسنودار از جمله شهرهایی است که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بعنوان یکی از میزبان های برگزاری مسابقات شناخته می شود. در این بخش از سری اطلاعات سفر به روسیه با معرفی شهر کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ در خدمت شما خواهیم بود.

کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی 2018
کراسنودار، میزبان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸

بر اساس یکی از معتبرترین ارزیابی های شهرهای جهان که توسط “اوربانیکا” انجام شده است، نام کراسنودار بعنوان یکی از برتری شهرهای جهان برای زندگی به چشم می خورد. لازم بذکر است که این ارزیابی ها بر اساس معیارهای زیر صورت گرفته است:

  • درجه آلودگی محیط ریست
  • وضعیت مسکن
  • حجم ترافیک شهری
  • توانایی خرید و فروش
  • وضعیت روشنایی
  • کیفیت زندگی
  • مخارج روزانه شهروندان

جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۲ میلادی کراسنودار در رده نخست برترین شهرهای روسیه برای زندگی مردم قرار داشته است. کراسنودار که بر اساس آخرین سرشماری صورت گرفته توسط دولت روسیه جمعیتی حدود ۷۴۵ هزار نفر دارد، در مجاورت رودخانه معروف کوبان واقع شده است. لازم بذکر است که دریای سیاه نیز در فاصله ۱۵۰ کیلومتری از این شهر قرار دارد.

کراسنودار
کراسنودار

اما ورزش…

باشگاه فوتبال FC Krasnodar
باشگاه فوتبال FC Krasnodar

از سال ۲۰۰۸ میلادی کراسنودار صاحب یک تیم باشگاهی فوتبال به نام همین شهر شد که تا کنون توانسته در رقابت های باشگاه های روسیه یک مقام نایب قهرمانی جام حذفی و همچنین یک مقام سومی لیگ حرفه‌ای این کشور را نیز بدست آورد. باشگاه فوتبال FC Krasnodar از جمله باشگاه های رو به پیشرفت این است که در آینده حرف های بیشتری برای گفتن در لیگ حرفه‌ای روسیه خواهد داشت.

استادیوم Krasnodar
استادیوم Krasnodar

کرانسودار دارای یک استادیوم تازه تاسیس با گنجایش ۳۷ هزار نفر می باشد که نام آن نیز همچون نام شهر، Krasnodar می باشد. همانطور که می دانید این استادیوم در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸، یکی از میزان های برگزاری مسابقات خواهد بود. اگر علاقه‌مند با سیاحت و گشت و گذار در این شهر زیبا هستید، قطعا تور جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ یک فرصت ایده آل برای شما خواهد بود که هرگر مجددا بوجود نخواهد آمد!

استادیوم Krasnodar
استادیوم Krasnodar

مطلب پیشنهادی

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

وقتی برای ابتدایی بار چشمتان به بنیان این جماعت می افتد فکر می کنید با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *