خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۱۹ آذر
آخرین اخبار جام جهانی 2018 | یکشنبه 19 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۱۹ آذر

پیگیری اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که سال آینده در این کشور سردسیر برگزار خواهد شد، بی شک برای هر علاقه مند به ورزش فوتبال جذاب خواهد بود! با وب‌سایت جامع گردشگری تور روسیه همراه باشید تا آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۱۹ آذر را تقدیم شما کنیم.

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | یکشنبه 19 آذر

کی‌روش همچنان امیدوار به جام جهانی روسیه

رسیدن به پنجمین توپ طلا راجع به حساب کریستیانو رونالدو یک دستاورد باور نکردنی است. دستاوردی كاپیتان که درخور بزرگترین استقبال است. مبارک باشد. این یک امتیاز بابت دل تنگی آویشن خلقی مردم گرایی ایران خواهد بود که با این بازیکن و دل تنگی آویشن ملی پرتغال رو به رو شود. کریستیانو رونالدو سطحی را نشان انصاف که ما بایستی از باب رقابت در جام جهانی به آن برسیم و نیازمند آماده سازی خوبی درعوض جهت آن باشیم. به چیزی که حیث روسیه ۲۰۱۸ نیازمندیم آماده سازی است.

مطمئنا کارلوس کی روش تفکرات متفاوتی برای این تورنومنت بین المللی در سر دارد و ما نیز امیدواریم که بتوانیم با هدایت او برای نخستین بار از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی صعود کنیم.

مهاجم پرو بدلیل دوپینگ از جام جهانی باز ماند!

اما یکی از مهمترین اخبار فوتبال جام جهانی روسیه مربوط می شود به دوپینگ یکی از بازیکنان فوتبال تیم ملی پرو! در پی آزمایش دوپینگ به عمل آمده پس از گنجفه ورزش فریب تیم های پرو و آرژانتین در چارچوب نیرنگ و جدی های ابتدایی جام عالمگیر دنیایی ۲۰۱۸ در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۷، مشخص شده که پائولو گریرو بازکن پست مهاجم تیم ملی پرو از ماده مخدر کوکائین استفاده کرده است و به همین دلیل یک سال از فعالیت در ولایت فوتبال حرفه ای بهره گیر شده است.

بد نیست بدانید که این بازیکن ۳۳ ساله که محصول آکادمی بایرن مونیخ است، بند ۶ قوائد ضد دوپینگ فیفا را نقض کرده است و بدین سبب، به خاطر یک سال از تفحص در فوتبال صناعت ای محروم خواهد بود و جام جهانی ۲۰۱۸ را نیز از دست خواهد داد. درخور ذکر است که مرادمندی گریرو از تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ مقدمه شده و امروز از زی فیفا رسانه ای شده است. بدون شک چنین حرکت غیرمنتظره ای از مهاجمی که تیمش در جام جهانی روسیه حاضر خواهد بود، بسیار عجیب برای همه بنظر می رسید!

دروازه بان جوان استقلال، رقیب جدی بیرانوند برای حضور در جام جهانی

دراوزه بان با استعداد و جوان استقلال، سید حسین حسینی، در چند بازی گذشته دروازه استقلال را به خوبی بسته نگه داشت و با مهار ضربات سپاهانی ها در چند صحنه موفق شد دروازه استقلال را بسته نگه دارد. او حالا پنج مسابقه پیاپی است که در مسابقات لیگ گلی را دریافت نکرده است. آخرین بار علی علیپور در هفته دهم و در دربی تهران از روی نقطه پنالتی دروازه استقلال و حسینی را باز کرده بود. همچین آخرین گلی که حسینی در جریان بازی خورد در دیدار مقابل ذوب آهن و در هفته هفتم لیگ برتر بود و با این حساب عقاب جدید استقلالی ها هشت هفته پیاپی است که در جریان بازی گلی دریافت نکرده است.

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | یکشنبه 19 آذر

حالا و بعد از نیمکت نشین کردن سید مهدی رحمتی در استقلال، حسینی با بازی های درخشانش در ترکیب این تیم امیدوار است چشم کارلوس کی روش را به خود جلب کرده باشد و یکی از دروازه بان های دعوت شده به تیم ملی در اردوی آینده باشد. باید دید آیا درخشش او در استقلال ادامه خواهد داشت و آیا حسینی می تواند یکی از مسافران جام جهانی لقب گیرد یا خیر. امیدواریم هر یک از دراوزه بانان کشورمان که در جام جهانی در چارچوب دروازه تیم ملی قرار گرفتند، بتوانند عملکرد بی نقصی از خود نشان داده و ایران را در راه رسیدن به موفقیت در این تورنومنت بزرگ یاری کنند.

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر

  در مقالاتی که در بخش اخبار فوتبال جام جهانی روسیه برای شما آماده کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *