خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | سه شنبه ۲۱ آذر
آخرین اخبار جام جهانی 2018 | سه شنبه 21 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | سه شنبه ۲۱ آذر

پیگیری اخبار جام جهانی برای هر فوتبال دوستی جذاب و دلنشین است و باعث می شود تا هیجان ها برای شروع این تورنومنت بین المللی بیش از پیش بالا برود. در بخش اخبار فوتبال جام جهانی روسیه امروز قصد داریم به مرور آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | سه شنبه ۲۱ آذر بپردازیم؛ با وب‌سایت تور روسیه همراه باشید.

آدیداس بالاخره لباس رسمی ایران در جام جهانی شد

مهدی تاج در نهایت پس از کش و قوس های فراوان با مدیر بخش خاورمیانه آدیداس قراردادی یک ساله منعقد کردند. به این ترتیب گروه تعهد غم خواری كاروان سرا اندوه آدمیت فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، پیراهن های جدید آدیداس را به تن خواهد کرد. پیش از این لباس رسمی تمامی تیم های ملی فوتبال در جام جهانی مشخص شده بود و تنها تیم ملی فوتبال کشورمان وضعیت مشخصی نداشت که خوشبختانه پس از حرف و حدیث های فراوان، آدیداس عهده دار تولید لباس تیم ملی شد.

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | سه شنبه 21 آذر

با توجه به این نکته که در گذشته از این در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی از البسه این برند نامدار استفاده کرده بود، در نهایت مجددا با این شرکت به صلح رسید و  آخرین دسته مردمی است که حامی البسه ذات را برای جام جهانی معرفی می کند و به سیزدهمین باند ملی تبدیل می شود که البسه آدیداس را در جام جهانی استفاده خواهد کرد.

فواد شفیق(بازیکن مراکش) در انتظار درخشش مراکش در گروه مرگ!

این بازیکن بین المللی تیم ملی فوتبال مراکش در اظهاراتی با یکی از شبکه های ورزشی اظهار داشته است که قطعا ماموریت ما در جام جهانی بسیار دشوار خواهد وجود اما همه می دانند که ما چه توانایی هایی داریم؛ تیم تمرینی ما از زمانی که بر سر کار آمده عملکرد بسیار منت داشته و هم قدرت دفاعی تیم ما دارای اهمیت بالایی است. ما هیچ سرخ در آزمون ها مقدماتی دریافت نکردیم آن هم در گروهی که تیم های قدرتمندی حضور داشتند. این مسئله به ما تكیه به لمحه می دهد. همچنین این بازیکن این نکته را هم اضافه کرده است که ما نباید مسائل را تیره کنیم. پیروزی روبه رو ایران در گام نخست کلید صعود است و باعث می شود در تفنن های بعدی راحت تر به ساحت برویم.

امید نمازی: باید به کی‌روش امکانات داده شود

امید نمازی که دستیار کی‌روش در جام جهانی گذشته بود و حالا در تیم های پایه فوتبال ملی آمریکا فعالیت می کند، در مصاحبه ای بیان داشته است که با تیم‌های قدرتمندی هم گروه شده ایم. این زمینه قابل انکار نیست ولی باید بیش‌ترین تلاش را به خرج بدهیم و امیدوار به صعود باشیم. باید بازی‌های تدارکاتی بیش‌تری را برگزار کنیم تا باند ملی با آمادگی کامل در جام‌جهانی شرکت کند و سربلند از مسابقات برگردد.

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | سه شنبه 21 آذر

مربی پیشین دسته درباره بازی‌های تدارکاتی تیم انسانیت مردم زادگی انسانی مروت توده ای با تیم‌های نه آن میزان تا آن زمان همین كه قدرتمند و انتقاد کارلوس کی نغمه به طور آماده‌سازی این باند در راه جام جهانی تاکید کرد: چنانچه تمام امکانات را در اختیار کی‌روش قرار ندهیم و حمایت کامل از اكیپ خلقی مردم گرایی نشود، ما به فوتبال و مردم مملکت خیانت کردیم چون برای اولیه بار دل تنگی آویشن آدمیت دو بار پیاپی به جام دنیوی كلی رفته است. یا وقتی كه بازی‌های تدارکاتی خوب داشته باشیم و دسته انسانیت مردم زادگی انسانی مروت توده ای بتواند با قمار برابر تیم‌های بزرگ‌تر آماده شود، مطمئنا به ثمر دوم‌ می‌رسند. هر چند گروه‌مان شاق است ولیكن باید دلبستگی بر این ریح که بیش‌ترین امکانات در اختیار کارلوس نكهت امید و همه از صعود باند مردمی مسرور شوند.

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر

  در مقالاتی که در بخش اخبار فوتبال جام جهانی روسیه برای شما آماده کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *