خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر
آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر

 

در مقالاتی که در بخش اخبار فوتبال جام جهانی روسیه برای شما آماده کرده ایم، تلاش نموده ایم تا شما را با به روزترین اخبار دنیای فوتبال جام جهانی آشنا کنیم؛ امروز نیز با آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر در خدمت شما خواهیم بود.

ایران – الجزایر به تعویق افتاد

تیم ملی فوتبال کشورمان که در راه آماده سازی برای شروع جام جهانی قرار دارد، تاکنون با دو تیم برای برگزاری بازی دوستانه به توافق رسیده است؛ یکی از این تیم ها الجزایر و دیگری ازبکستان هستند که هیچ یک از این دو تیم نیز در جام جهانی حضور نخواهند داشت!

بد نیست بدانید که سایت مراکشی «النهار آنلاین» به نقل از امیر الموسوی، مشاور بزرگ سفیر ایران در کشور الجزایر خبر عدل که فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون فوتبال الجزایر راجع به حساب برگزاری دیدار دوستانه‌ در ماه مارس یعنی بازه‌ زمانی بین تاریخ ۱۰ اسفند ۹۶ تا ۱۱ فروردین ۹۷ به آشتی رسیده‌اند.

تیم ملی فوتبال الجزیره

ایران که در جام جهانی ۲۰۱۸ با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه شده، یکی از تیم‌هایی است که خواهان برگزاری بازی دوستانه با الجزایر شده است. پیش از این کی‌روش سخن بود این دو تیم ۱۲ خرداد خوره قرص ماه ۹۷، پیش از سفر تیم ملی به روسیه بابت شرکت در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ به مصاف هم می‌روند.

پدیده منچسترسیتی مراکشی نخواهد شد!

منچسترسیتی که این روزها در اوج آمادگی خود در لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد، از وجود یک بازیکن دو رگه بهره مند می باشد که این بازیکن پدری مراکشی دارد! سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش، رنار تصمیم گرفته تا بازیکنان دورگه و نبیرگان مهاجران را به تیمش اضافه کند و به همین قوه ذاكره ملاقاتی هم با براهیم دیاز و خانواده‌اش داشت، لیك با پاسخ منفی این بازیکن روبه‌رو شده است.

دیاز که پدری مراکشی و مادری اسپانیایی دارد، كلام که برنامه‌اش بازی در تیم ملی اسپانیا است. دیاز ۱۸ ساله در این فصل هنوز در لیگ اقدم درخصوص منچسترسیتی به وسعت نرفته، ولیك در لیگ قهرمانان مقابل فاینورد و شاختار مهلت بازی پیدا کرد. ظاهرا رئال مادرید و اینتر هم به دنبال این ستاره جوان هستند و آینده روشنی در انتظار اوست.

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

کالینینگراد، آماده میزبانی از جام جهانی

همانطور که می دانید کالینینگراد یکی از شهرهای میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ در روسیه است که شهری بسیار زیبا با جاذبه هایی خاص نیز هست! الکساندر رولبینف معاون شهردار کالینینگراد اظهار داشته است که کالینینگراد شاهد پیشگاه بی آمار فوتبالدوستان اروپایی خواهد بود و من مطمئن هستم که میزبان خوبی خواهیم بود. پس از برگزاری سنت قرعه کشی مسابقات قدح دنیوی كلی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه که روز جمعه در کاخ کرملین برگزار شد، در تاریخ ۱۶ ژوئن تیم های کرواسی و نیجریه، ۲۲ ژوئن صربستان و سوئیس، ۲۵ ژوئن اسپانیا و مراکش و ۲۸ ژوئن انگلیس و بلژیک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

این مقام مسئول بیان داشته است که ما از حضور فوتبالدوستان استقبال می کنیم و از آنجایی که ربع جغرافیایی ما از باب رفت آمد اروپایی ها آسانتر است، از این رو ما منتظر محضر طرفداران بسیاری از کشورهای انگلیس، بلژیک، صربستان، سوئیس و اسپانیا هستیم.

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | سه شنبه 21 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | سه شنبه ۲۱ آذر

پیگیری اخبار جام جهانی برای هر فوتبال دوستی جذاب و دلنشین است و باعث می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *