خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۳ دی
اردوی تیم ملی ایران

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۳ دی

همچون روال هفته های گذشته که اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برای شما آماده کردیم، امروز نیز آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۳ دی خدمت شما تقدیم خواهیم کرد؛ مطمئنا هیجان شما بیش از پیش برای شروع رقابت های فوتبال جام جهانی روسیه بیشتر خواهد شد.

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | یکشنبه 3 دی

بازداشت داعشی‌ها در شهرهای میزبان جام جهانی روسیه!

فراد بازداشت شده همگی از طریق شبکه‌های اجتماعی با یکدیگر در ارتباط بوده‌اند و برنامه‌هایی جدی فقره سبب اتساق حملاتی آغشته به خون در کشور روسیه داشته‌اند. آنها همچنین قصد بمب‌گذاری در کلیسای کازان واقع در مرکز شهر کازان که بازی ایران و اسپانیا در آن برگزار خواهد شد را داشته‌اند. گماشته در رواج یافتن همیاری و بازداشت از این افراد مرتبط با گروه تروریستی داعش، مواد منفجره، اسلحه گرم و کوکتل مولوتوف کشف و ضبط کرده است.

بر اساس گزارش‌های نشر اشاعه شده، شرطه روسیه تدابیر امنیتی را در وهن آسیب ۶ ابرص مانده تا آغاز قدح جهانی ۲۰۱۸ شدیدتر کرده است تا از هرگونه عملیات تروریستی پیشگیری کند. شهر سن‌پترزبورگ در رسم به جاآوری مسابقه ها ساغر جهانی ۲۰۱۸ میزبان تیم‌هایی همچون مراکش، آرژانتین، ایران، برزیل، روسیه، مصر و کاستاریکا خواهد بود. داعش پیش از این با پراكندن پوسترهایی، روسیه را به حملات تروریستی در تداول برگزاری بازی‌های جام جهانی ترساندن کرده بود.

اردوی تیم ملی ایران در یونان، قطر یا اتریش

ما در روزهای ۲۷ اسفند، ۲ فروردین و ۷ فروردین بازی‌های عاشقانه خواهیم داشت. در حالا حاضر الجزایر با ما است لیك یک دسته دیگر جایگزین خواهد شد. برگزاری چنین اردوهایی مطمئنا می تواند در بالا رفتن کیفیت بازیکنان تیم ملی کشورمان برای آماده سازی بازی های فوتبال جام جهانی روسیه تاثیر بسزایی داشته باشد.

اردوی تیم ملی ایران

تیم ملی فوتبال کشورمان ۲ بازی دوستانه در آنك خواهیم داشت، پس از آن شاید به یونان رفته و یک کمپ در آن هنگام آباد کنیم، سومین کشوری هم که به آن سفر کند، اتریش است که اگر نهایی شود ۲ بازی هم در این کشور انجام خواهیم داد. جناب آقای تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفته است که یک بازی در روسیه انجام خواهیم داد و یک ملاعبه هم پشت درهای راستی زنهار و خیانت در تهران انجام خواهیم داد البته لیست نهایی را تا چند روز آینده و طی بیانیه‌ای اعلام خواهیم کرد.

کلمبیا را بیشتر بشناسیم

همانطور که می دانید کشور کلمبیا، معروف به مافیای مواد مخدر(!) در قاره آمریکای جنوبی جایگیری دارد و فدراسیون كشتی این کشور در سال ۱۹۲۴ تاسیس شد و در سال ۱۹۳۶ به عضویت فیفا در آمد. تیم آدمیت کلمبیا تا قبل از صراحی دنیوی كلی ۱۹۳۸ به عضویت فیفا در نیامده بود به همین دلیل امکان شرکت در كاسه جهانی را نداشت و حیث آغازین بار در جام جهانی ۱۹۳۸ نجم اقبال حضور در این رقابت ها را پیدا کرد اما انصراف داد. در كاسه دنیوی كلی ۱۹۵۰ به نمط کلی از حضور در این رقابت ها امتناع کرد.

کلمبیا را بیشتر بشناسیم

شاید به همین دلیل در جام جهانی ۱۹۵۴ سوئیس حضور دسته آدمیت کلمبیا در این رقابت ها ممنوع شد. باخت ۹ بر صفر برابر برزیل بدترین شکست باند ملی کلمبیا است. تیم ملی کلمبیا بابت ششمین دوره در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شرکت می کند و ملودی دارد در این رقابت‌ها به موفقیت دست یابد.

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | سه شنبه 21 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | سه شنبه ۲۱ آذر

پیگیری اخبار جام جهانی برای هر فوتبال دوستی جذاب و دلنشین است و باعث می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *