خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | پنجشنبه ۲۱ دی
آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | پنجشنبه 21 دی

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | پنجشنبه ۲۱ دی

چند روزی است که وارد سال ۲۰۱۸ میلادی شده ایم؛ سالی که در آن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار خواهد شد و بار دیگر پس از ۴ سال هیجان جام جهانی همه جهان را فرا خواهد گرفت؛ امروز با آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | پنجشنبه ۲۱ دی همراه شما خواهیم بود.

عربستانی‌ها و برگزاری بازی های دوستانه بزرگ

عربستان صعودی که پس از سال ها دوباره به جام جهانی راه پیدا کرده است در تدارک بازی های دوستانه بزرگی است! سعودی ها پس از ۸ سنه پایه ناکامی بار دیگر به جام جهانی رسیدند و حالا آزگار تلاششان را درعوض جهت استفاده از این مهم خواهند کرد. آن ها در گروه A با تیم های روسیه، اروگوئه و پررو همگروه‌اند و حتی فرصت تاریخ سازی را هم فقره سبب خود قائل هستند.

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | پنجشنبه 21 دی

گفتنی است از این رو آن ها از باب شبیه سازی نیرنگ و جدی با مصر، با عراق روبرو خواهند شد. سپس با سه تیم اروپایی یعنی اوکراین، بلژیک و ایتالیا جدال خواهند داشت. در دو بازی پایانی خود نیز به مصاف پرو و آلمان می روند و در مجموع بازی های دوستانه بزرگی را جهت آمادگی برگزار خواهند کرد.

ایتالیا خواستار حذف ایران از جام جهانی شد!

دو روزنامه معروف کشور ایتالیا با اشاره به مباحثه اخیر مسعود شجاعی با روزنامه «ال‌پاییس» اسپانیا مدعی شدند که فدراسیون كشتی ایران زمین قوانین فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) را نقض کرده و دولت در امور فدراسیون فوتبالش دخالت سیاسی کرده و به همین نشان فیفا باید پارس را از ساتكین دنیوی كلی ۲۰۱۸ روسیه کنار بگذارد تا ایتالیا شانس حضور در ساتكین بیست‌ویکم به‌جای ایران را داشته باشد. پیش از این جانباز رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده بودند ایران زمین و چند کشور عربی باید از جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شوند.

بعلاوه بد نیست بدانید که رسانه‌های ایتالیایی در حالی چنین موضوعی را مطرح کرده‌اند که پس از اظهارات داورزنی معاون حكومت تكرار و جوانان راجع دعوت نکردن شجاعی به تیم ملی، فیفا از فدراسیون ایران در این ادهم كسب خبر گرفت. فدراسیون كشتی ایران زمین نیز برملا کرد محرومیت شجاعی از حضور در تیم خلقی مردم گرایی صحت ندارد و انتخاب بازیکنان تیم خلقی مردم گرایی با نظر سرمربی جلد غشا چهره می‌گیرد.

استفاده از تکنولوژی VAR (بازبینی تصاویر) در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بالاخره برای اولین بار در تورنومنت جام جهانی از تکنولوژی بازبینی تصاویر استفاده خواهد شد. فیفا تصمیم گرفته است از VAR در جام جهانی بعدی در روسیه استعمال کند. استفاده از این فناوری در تورنومنت فوتبال جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ یک اتفاق تاریخی خواهد بود. فیفا در ۲۲ ژانویه با IFAB در زوریخ جلسه خواهد داشت. نظر جیانی اینفانتینو و فیفا کاملا آشکار است. رییس این سازمان می‌خواهد از VAR استعمال شود.

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | پنجشنبه 21 دی

همانطور که می دانید فناوری بازبینی عكس ها در رقابت‌های باشگاهی آلمان و ایتالیا كاربرد شده است، همچنین در جام‌های حذفی فرانسه و ایتالیا از آن قسمت بختك بردند. اسپانیا ارمل لیگی نیستی که از VAR كاربرد نکرد اما قرار است در فصل آتیه این فناوری در لالیگا هم دیده شود. تا امروز مجرد و متاهل در ساتكین دنیوی كلی ۲۰۱۴ برزیل از تکنولوژی كاربرد شده که آن هم اسلوب مزیت آوانس نمره پروانه عبور توپ از خط دروازه بود.

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی 2018 | سه شنبه 21 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | سه شنبه ۲۱ آذر

پیگیری اخبار جام جهانی برای هر فوتبال دوستی جذاب و دلنشین است و باعث می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *