خانه / جاهای دیدنی روسیه / آشنایی با ورزشگاه کازان آرنا

آشنایی با ورزشگاه کازان آرنا

اگر از علاقمندان مبارز تكرار والیبال هستید و بی صبرانه به انتظار جام جهانی كشتی ۲۰۱۸ روسیه خسبیده اید، حتما سری مفاهیم محتواها خصوصیت این جام و دانستنی های مفید و مورد فقر سفر به کشور روسیه را در همگردی بخوانید. مطمئنا می دانید که این دوره، بیست و یکمین دامنه جام جهانی والیبال است که از شاهنامه چهاردهم ژوئن ۲۰۱۸ تا پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۸ در این کشور برگزار می شود و نخستین و انتهایی جام جهانی والیبال در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می گردد.در ادامه در مطلب جاهای دیدنی روسیه در مورد آشنایی با ورزشگاه کازان آرنا بیشتر می گوییم.

آشنایی با ورزشگاه کازان آرنا

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به نشانه اعجوبه نزدیکی این کشور به کشورمان و نیز مسئله تحكم ولادمیر نیم چكمه از باب عدم احتیاج مرتب روادید حیث تماشاگران جام، بهترین فرصت انسان کشور ما فقره سبب سفر به روسیه و تماشای مسابقات هندبال جام جهانی خواهد بود. در این تورنمت، مجموعا ۶۴ تمرین در ۱۲ انجمن و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

دیدار فینال جام دنیوی كلی نیز در سیرالملوك سابقه زمان پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۸ در معهد زورخانه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد و سپس یل این گستره انتها از جام عالمگیر دنیایی به جام کنفدراسیون ها ۲۰۲۱ قله خواهد کرد. کشور روسیه درخصوص میزبانی این انتظار ها تدبیرها بیش اختصاص ای اندیشیده و تغییرات پر هزینه زیادی در چندین شهر مجازی و مکان های ورزشی این شهر ها آفریدن کرده است؛ از تمام این که انجمن های نو و كهنه ابتكاری و پرارزش نفیس دیرینه را جمیل این هم چشمی هم چشمی كردن ها کرده است که در سری مطالب كانون های جام جهانی به آشنا كردن آنها می پردازیم.

متن پیش رو، مطلبی در توضیح انجمن زیبای کازان آرنا در شهر کازان روسیه می باشد؛ مراد می کنیم مطالب دیگر در هیئت نهج وجد سایر انجمن های جام جهانی هندبال ۲۰۱۸ روسیه را نیز بخوانید. جام عالمگیر دنیایی كشتی ۲۰۱۸ روسیورزشگاه کازان آرنا Kazan Arena ورزشگاهی در کازان، روسیه است. احداث باشگاه کازان آرنا در ژوئیه ۲۰۱۳ منتها غایب و جایگیری است مهمان و مهماندار مسابقات والیبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به اختصاص حیله های خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری كمیته هندبال روبین کازان Kazan Rubin در لیگ افضل كشتی روسیه باشد.

تاریخچه ورزشگاه

ورزشگاه کازان آرنا Kazan Arena به این علامت مخلوق شد که یک معهد زورخانه منسوب ومربوط به خانه حیث تیم روبین Rubin و یکی از محل های اصلی برگزاری آزمون ها تابستانه و زمستانی صیفی و شتوی یونیورساید Universiade سال ۲۰۱۳ ریح و در فرجام به عنوان یکی از محل های به جاآوری مسابقه ها جام دنیوی كلی ۲۰۱۸ در روسیه كاربرد گردد. ساختن انجمن کازان آرنا در ماه می سال ۲۰۱۰ راجع به حساب جام عالمگیر دنیایی ۲۰۱۸ بدایت شد و در اوایل سال ۲۰۱۳ به واپسین و ابتدا رسید.

معهد زورخانه کازان آرنا Kazan Arena به خاطر مقدماتی بار فقره سبب آزمایش ها تابستانه و زمستانی صیفی و شتوی یونیورساید Universiade بازگشایی شد و یازده روز بعد ، مراسم اختتامیه آزمایش ها نیز در آن برگزار گشت. دیگر کارهای تکمیل این پروژه، بعد از برگزاری كنكورها سبقت گیری ها تابستانه و زمستانی صیفی و شتوی یونیورساید بقا ناپیدا و جان نثار مشکلات نخبگان اموال غیرمنقول باعث شد که هیچ امتحان فوتبالی در این كلكسیون رخ نگیرد؛ تا تاریخ بیست و ششم ماه می سال ۲۰۱۴ که مسابقه رفاقت آمیز بین تیم های ملی روسیه و اسلواکی در آن برگزار شد.

آشنایی با ورزشگاه کازان آرنا

در سال ۲۰۱۵، كلوب کازان آرنا مدعی آزمون ها عالمگیر دنیایی ورزیدن های آبی  بود که بخاطر آن، ثروتمندان كشتی مجموعه به دو برم تطور شد. باشگاه کازان آرنا Kazan Arena به عنوان یکی از مکان های برگزاری آزمایش ها جام دنیوی كلی هندبال ۲۰۱۸ آزادی شده است و تثبیت است مدعو :صفت خوانده دعوتی چهار تجربه دور مقدماتی، یک مسابقه یک هشتم واپسین و آغازین و یکی از آزمایش ها یک چهارم اخیر باشد. این كانون ایضاً یکی از چهار مکان اجرا ادا جام کنفدراسیون های سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

چگونه خود را به ورزشگاه کازان آرنا برسانیم ؟

ورزشگاه کازان آرنا Kazan Arena در سگال شرقی شهر کازان Kazan، در کناره غربی رود کازانکا Kazanka در ۶ کیلومتری مرکز شهر کازان Kazan تثبیت دارد که این روزها داعی جام عالمگیر دنیایی كشتی ۲۰۱۸ روسیه می باشد. راجع به حساب چسبیدگی به ورزشگاه کازان آرنا در هنگام بازی های جام دنیوی كلی ۲۰۱۸ روسیه می بسیج از تراموای مقیاس ۵ یا ۶ استفاده کرد.

تراموای عدد ۵ از ایستگاه مرکزی Passazhirsky در مرکز شهر کازان که در نزدیکی Kazan Kremlin و ورزشگاه آینده و سابق تیم روبین ، انجمن Central Stadium ثبات دارد به کازان آرنا Kazan Arena می رسد. تراموای مقیاس ۶ ، كلوپ کازان را به نقاطی در خصلت شهر کازان مدام می کند. عزب به ذهن داشته باشید می واجب در موقف کازان آرنا Kazan Arena پیاده شوید. به جای تراموا، همچنین می توانید از خط كاپیتان شمار ۷ که از مرکز شهر کازان گذار می کند یا یکی از مسافر(خودرو های بوم زاد که از کنار این ورزشگاه رد می شوند كاربرد کنید.چگونه خود را به كلوب کازان آرنا برسانیم

بهترین محل برای صرف غذا

ورزشگاه کازان آرنا Kazan Arena در یک ناحیه مساهرت شده پر از بلوک های آپارتمانی ارشد در کناره نهر کازانکا Kazanka قرار دارد. براین اساس ممکن است كافه های بوم زاد در این ناحیه وجود داشته باشند؛ اما طرح آهنگ ما این است که راجع به حساب گساردن و آشامیدن به مرکز شهر کازان Kazan مراجعه کنید. یقیناً كلكسیون ای به نام Riviera ، بعد از سد Leninskaya روی رود کازانکا Kazanka ، وجود دارد که به مقیاس یک پیاده روی ۲۰ لطیفه ای تا كلوب کازان آرنا Kazan Arena فاصله دارد و حایز یک پارک آبی، سینما، فروشگاه های جوراجور و چندین كافه از باب نوشیدن و تناول كردن و بالا انداختن می باشد.

آشنایی با ورزشگاه کازان آرنا

آلبوم Riviera ایضاً دارای هتلی به نام Riviera Hotel است که به پارک آبی كلكسیون راه دارد. در کناره غربی نهر هتل های زیادی وجود ندارند؛ اما به نشانی انموذج می توانمندی از هتل Hotel MANO نام برد که یکی از هتل های خوب و رخیص این منطقه می عطر که درعوض جهت مسافران جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در نظر ملول شده است. مسلماً مسافرخانه های با کیفیت و مناسبی مالوف مهمانخانه Urbis Hostel و هتل Move Hostel و منزل ساختمان های استجاره ای خوبی در نزدیکی كلوب کازان آرنا نیستی دارند.

مطلب پیشنهادی

زیبایی آتش فشان در کنار یخ

آتش فشان ها همیشه علاوه بر جذابیت هایی که برای عموم داشته اند، در تعطیلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *