خانه / اخبار فوتبال جام جهانی روسیه / عجیب اما واقعی! جام جهانی ۲۰۱۸ بدون ایتالیا…
عجیب اما واقعی! جام جهانی 2018 بدون ایتالیا...

عجیب اما واقعی! جام جهانی ۲۰۱۸ بدون ایتالیا…

شب گذشته یکی از تلخ ترین اتفاقات تاریخ فوتبال در کشور ایتالیا رخ داد! تیم ملی فوتبال ایتالیا با کیه‌لینی، بوفون، بارزالی، بونوچی و دیگر بازیکنان شاخصش حذف شد و پس از سال ۱۹۵۸ میلادی برای دومین بار در جام جهانی جضور نحواهد داشت. بوفون که قصد داشت پس از جام جهانی ابتدا از تیم ملی و سپس از تیم باشگاهی‌اش خداحافظی کند، حالا خیلی زودتر از موعد مجبور شد شب قبل آخرین بازی‌اش را برای ایتالیا انجام دهد… تصور اینکه جام جهانی بدون بوفون و بدون ایتالیا برگزار شود اصلا قابل هضم نیست اما در هر صورت جام جهانی ۲۰۱۸ بدون ایتالیا برگزار خواهد شد و روسیه بدون ایتالیا مسابقات را آغاز خواهد کرد.

عجیب اما واقعی! جام جهانی 2018 بدون ایتالیا...

از مرحله پلی آف مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ و در دیدار برگشت دل تنگی آویشن ملی ایتالیا میزبان سوئد بود و نتوانست به نتیجه ای بهتر از همتایی ۰-۰ برسد و با حرمت به شکست ۱-۰ در دیدار رفت از حضور در جام عالمگیر دنیایی ۲۰۱۸ بازماند. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. آغازین موقعیت جدی بازی در نكته لحظه ۶ ایجاد شد. روی فرستادن اعزام کاندروا بود که فلورنزی صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه سوئد پیدا نکرد.

فشار حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد و دو لمحه بعد، برخورد پارولو و مدافع سوئد در محوطه جریمه این تیم، می توانست یک ضربه پنالتی برای ایتالیا به همراه داشته باشد اما قاضی دستور به ادامه بازی داد. تیم ایتالیا در دو نیمه کرنر های زیادی رابه قلاده آورد اما از هیچکدام به شکل مطلوب استفاده نکردند و ان ها را یکی پس از دیگری از عدد دادند. سرمربی گروه تعهد غم خواری كاروان سرا اندوه ملی سوئد در نكته لحظه ۷۰ تعویض دوم خود را انجام داد و کلاسون را از مین خارج و به جای او رودن را به میدان فرستاد. سرمربی باند ملی ایتالیا تعویض آخر خود را هم در دقیقه ۷۵ انجام داد و برناردسکی را به جای کاندروا به زمین فرستاد. در ادامه نیمه دوم باند ملی فوتبال سوئد مانند قبل از ضد حملات استعمال کرد ولی موقعیت های خود را به راحتی از شمار می دادند.

ونتورا درباره این بازی اظهار داشت: ما یک بازی کلیدی در پیش داریم، رقابتی که سرنوشت ما را مشخص می‌کند. اصلاً نمی‌خواهم به عدم بحبوحه فکر کنم، چون جام دنیوی كلی بدون ایتالیا معنایی ندارد. گزینه‌ای به نام حذف ایتالیا وجود نخواهد داشت. البته این گفته‌ها به معنای دست‌کم گرقتن سوئد نیست. این دسته حتی بدون زلاتان هم قدرتمند است و فراموش نکنید تیمی مانند هلند را در مرحله گروهی حذف کرد و برای فرانسه هم دردسرساز شد.

سرمربی ایتالیا هر ۳ تعویض خودش را انجام داد اما نتیجه‌ای نگرفت و در نهایت با شکل‌گیری عدالت بدون گل، ایتالیا به خاطر شکست یک بر صفر در بازی رفت در مجموع مغلوب سوئد شد و برای ازلی مرتبه از سال ۱۹۵۸ از راهیابی به جام‌جهانی بازماند. بدون شک جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدون هلند و ایتالیا کمرنگ تر از سایر جام جهانی‌ها خواهد بود…

مطلب پیشنهادی

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲6 آذر

آخرین اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ | یکشنبه ۲۶ آذر

  در مقالاتی که در بخش اخبار فوتبال جام جهانی روسیه برای شما آماده کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *