خانه / اطلاعات سفر به روسیه / تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه
تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

روسیه مملوء از جذب های قدیمی و فرهنگی ست، کشور با میراثی غنی که پتانسیل ویژه ای برای جذب توریست و گردشگر دارد. شتا امسال با انجام جام عالمگیر دنیایی در این کشور و حضور فوتبال دوستان از كلاً و آلوده دنیا،  پتانسیل های سفر و گردش جهانگردی در این کشور به رشد قابل توجهی رشید است. در مدت جام عالمگیر دنیایی طرفداران زاید از كلاً و آلوده دنیا به روسیه رفتند تا بازی های مهیج هندبال را از نزدیک ببینند آن ها مطمئنا در این سفر تحت سندیت جاذبه های وسیم باطراوت این کشور قرار گرفته اند و رونق خاصی را به سیر روسیه داده اند. در ادامه در اطلاعات سفر به روسیه در مورد تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه بیشتر صحبت می کنیم.

تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

سفر بیش از دو میلیون گردشگر ورزشی به روسیه!در سفر به جام دنیوی كلی روسیه این اطعمه را فراموش نکنید!درآمد سفر و گردش جهانگردی در مسکو تا سال ۲۰۲۶ با نرخ رو به افرایش ۶٫۶ درصدی پیدا خواهد شد و پولی که به طور خمناك و راست از گردشگران بین المللی وارد سیستم روسیه می شود به طور معدل در دهه ی پیش رو هرسال ۹٫۶ درصد اضافه پیدا می کند.با اطلاعات نمودن شده از شورای جهانی سفر و سیر ارزیابی زده شده که پولی که امسال توسط گردشگران بین المللی خرج می شود حدود ۷ درصد ازدیاد می کند.

با پژوهش ها شورای دنیوی كلی سفر و سیاحت مشخص شده که سفر و آفاق پویی آثار اقتصادی زیر را برای روسیه در پی داشته است:

  • صنعت سیاحت در سال ۲۰۱۷ ۳٫۳ میلیون شغل برای این کشور آفریدن کرده است.
  • خواهش می رود تا سال ۲۰۲۸، قدر شغل های آفریدن شده توسط صنعت سیر به بیش از ۳٫۸ میلیون شغل برسد.
  • در سال ۲۰۱۷ بخش سفر و آفاق پویی به رشد ۳٫۲ درصدی رسید.
  • روسیه از نظر اقتصاد سفر و آفاق پویی رتبه ۱۶ ام دنیا را دارد.

گردشگری روسیه

طبق معلومات شورای جهانی سفر و سیر در رابطه با گزارشات اقتصادی آکسفورد، مشخص شده که تا سال ۲۰۲۶ مقیاس درآمد صنعت آفاق پویی در مسکو، سالیانه با ۶٫۶ درصد افزودن برملا می شود و پایگاه پولی که در دهه بعدی به طور مستقیم از گردشگران خارجی به دستگاه روسیه تزریق می شود به طور متوسط هر سال ۹٫۶ درصد زیادتر می شود.

تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

حدود ۱۴ روز قبل از آروین فینال جام جهانی امسال، در ۱۱ شهر این کشور حدود ۱ هزارهزار طرفدار كشتی وجود داشته است. طبق داده های فوروارد کیز(ForwardKeys) در وهن آسیب ی روزهای ۱۴ خرداد تا ۲۴ تیر، رزروهای بعدی برای مسابقه ها با ۵۰٫۵ درصد رشد رك شده است.

جاذبه های روسیه

به گفته مدیر عامل و رییس کل شورای جهانی سفر و گردشگری، صنعت گردشگری، شغل و رشد اقتصادی می آفریند و به ساخت گروه ای بهتر کمک می کند. پشتوانه مثبت آفاق پویی بر روی کشوری مثل روسیه به خوبی مشخص است چون این کشور از نظر اقتصاد تماشا رتبه ۱۶ دنیوی كلی را دارد. بیش از ¼ درآمد گردش جهانگردی روسیه از شهر مسکو بدست می آید، این یعنی گردشگران از میان تمام شهرهای زیبای این کشور اغلب از همه مسکو را می شناسند و از گیرایی های شهرهای دیگر بی خبرند. اما فرصت میزبانی جام دنیوی كلی باعث شد تا شهرهای دیگر هم به چشم بیایند و ملاحت و دافعه های باستانی مربوط به تاریخ مهم و ذاتی آن ها برای گردشگران به ارائه گذاشته شود. جام عالمگیر دنیایی میلیون ها نفر را به روسیه کشاند و به غیر از آفریدن شغل های فراوان باعث شد تا روسیه با رشد اقتصادی اضافی جلوه گر شود.

تاثیر جام جهانی بر صنعت گردشگری روسیه

بد نیست بدانید شورای جهانی سفر و سفر همه ساله بر  روی اعتماد اقتصادی سفر و سیاحت در ۱۸۵ کشور و ۲۵ ناحیه پژوهش ها و پژوهش ها قطعی نظام می دهد. در طول مدت جام جهانی آفاق پویی روسیه از مسافران اضافی که از پلید دنیا به این کشور رفتند سود کلانی بدست آورده است.

مطلب پیشنهادی

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

آشنایی با فرودگاه های خاص روسیه

وقتی برای ابتدایی بار چشمتان به بنیان این جماعت می افتد فکر می کنید با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *